מופע-רונה קינן

אחרי שחתמה את סיבוב ההופעות המצליח, ״אל בורות המים״, רונה קינן חוזרת kסיבוב הופעות עם הלהקה ועם מיטב השירים שלה מאלבומי הסולו ומשיתופי הפעולה הרבים שלה לאורך השנים.

בעקבות אוסף ראשון שהוציאה בשנה שעברה, יצאה רונה לסיבוב הופעות המשלב את שיריה האהובים לצד פרשנויות שלה לקלסיקות  עבריות מכל הזמנים. המופע, שהושק בפסטיבל הפסנתר ונדד בכל הארץ מול אולמות מלאים, קיבל חיבוק חם מהקהל וזכה לשבחי הביקורת.

המופע ישלב את רגעי השיא מתוך ״אל בורות המים״, לצד השירים המוכרים והאהובים של רונה מקריירת הסולו העשירה שלה.

עם הרכב נגנים מחונן ואנרגיות חשמליות, ההופעה החדשה של רונה קינן היא חוויה מוסיקלית מסעירה. היא מציגה את קינן במיטבה, החל מהלהיטים מאלבומי הסולו שלה, כמו "מבול", ״לחיות נכון״, ״עיניים זרות״ ו-״אתה מתעורר״, דרך שיתופי הפעולה הרבים והפוריים שלה עם שירים כמו "הריקוד המוזר של הלב", ״בדרך הביתה״ ו״רגע״ ועד לפרשנויות המיוחדות שלה לקלסיקות עבריות מראשית הזמר העברי ועד לפופ של שנות התשעים, עם שירים כמו ״שחקי שחקי״, ״ערב עירוני״, ״אהבה ראשונה״ ו-״ג׳ינג׳יות״.

"רונה קינן בסיבוב הופעות עם הלהקה ועם מיטב השירים מאלבומי הסולו ומשיתופי הפעולה הרבים שלה לאורך השנים. המופע ישלב את רגעי השיא מתוך המופע המצליח ״אל בורות המים״, לצד השירים המוכרים והאהובים של רונה מקריירת הסולו העשירה שלה. עם הרכב נגנים מחונן ואנרגיות חשמליות, ההופעה החדשה של רונה קינן היא חוויה מוסיקלית מסעירה."

מחיר 109 ₪