עמית סגל | "הסיפורים הקטנים מאחורי הפוליטיקאים הגדולים"

עמית סגל
כתב הכנסת, כתב ומגיש בחדשות ערוץ 2. פרשן פוליטי בגלי צה"ל וכותב טורים מעת לעת בעיתון "הארץ"
במסגרת עבודתו העיתונאית חשף שורה של פרשות שהביאו, בין היתר, להמלצה על הגשת כתב אישום נגד ח"כ לשעבר יחיאל חזן ב"פרשת המוח", לשורה של הרשעות בוועדת האתיקה של הכנסת, בין היתר של רה"מ בנימין נתניהו על נסיעות לא תקינות, השרה סופה לנדבר על נטילת ציוד ללא רשות והשרים אפללו ואברהם על הנסיעה המפורסמת מטעם חברת "אגרקסקו".

"הסיפורים הקטנים מאחורי הפוליטיקאים הגדולים"
פוליטיקאי מיומן הוא כזה שיחד עם סוללת יועצי התקשורת והיחצ"נים שלו אינו משאיר דבר ליד המקרה. אבל מה עושים כשהכל מתחיל להשתבש, ועוד מול המצלמות?
בהרצאה נגלה עד כמה צירופי מקרים, מעידות לשוניות ואפילו פריט לבוש יכולים לחרוץ גורלות בישראל. מדוע שרף נתניהו את החליפה היוקרתית שלו רק כדי להימנע מתצלום לא מחמיא? איך הפסיד עמיר פרץ את הבחירות בגלל חולצה מזויפת אחת משוק הכרמל? למה זנח אהוד אולמרט את אוסף העניבות המפורסם שלו מיד אחרי האירוע המוחי של שרון? ואיך אשם דואר ישראל בתבוסה הפוליטית הקשה ביותר של שאול מופז?
בלי להיכנס לאידאולוגיה או לפוליטיקה גבוהה, נחשוף סיפורים שלא פורסמו עד היום על מאחורי הקלעים של הפוליטיקה הישראלית, ונראה כיצד הפרטים הקטנים מרכיבים לא פעם את התמונה הגדולה ומעצבים את ההנהגה שלנו, אפילו את הרגלי ההצבעה שלנו, הבוחרים.

מחיר כרטיס 65 ₪